Кастрація продовжує життя: вчені шокували чоловіків новим відкриттям
Кастрація продовжує життя: вчені шокували чоловіків новим відкриттям

Кастрація продовжує життя: вчені шокували чоловіків новим відкриттям

Новозеландські вчені стверджують, що видалення репродуктивних органів у чоловіків може посприяти продовженню життя сильної половини.

Відповідні результати досліджень були опубліковані на сторінках журналу eLife.

Як репродуктивний орган впливає на тривалість життя

Вчені помітили, що, згідно зі спостереженнями, самці ссавців тварин мають меншу тривалість життя, ніж самки.

Крім того, статистика підтверджується і спостереженнями фермерів. Так, тваринники заявляють, що кастрація баранів продовжує самцям життя на 60%. Пояснити свої спостереження фермери не могли, проте тепер в науці з'явилися гіпотези щодо спостережень.

Операція, ілюстративне фото

За даними дослідників, швидкість старіння кастрованих баранів сповільнюється через відсутність тестостерону, який перестає впливати на організм після видалення яєчок.

Так, після тривалих експериментів на гризунах, вчені з'ясували, що у самок спостерігається зворотний ефект. Експериментальним шляхом було доведено, що вироблення гормона естрогену надає деякий захисний ефект на старіння у самок: у мишей з видаленими яєчниками скорочується тривалість життя, а заміна яєчників молодих тварин на старих самок мишей збільшує тривалість життя.

Додаткові докази гіпотез

Вивчивши історичні записи про євнухів 14-20 століття, вчені виявили, що кастровані чоловіки жили, в середньому, на 14-19 років довше, ніж некастровані. Так, серед 81 євнуха, про яких вдалося отримати точні відомості, було троє довгожителів, які дожили до 100 років.

Крім того, дослідники виявили, що кастрація також була пов'язана з більш тривалою тривалістю життя в історичних звітах про чоловіків, поміщених в психіатричні установи США в XX столітті.

Операція, ілюстративне фото

До слова, до теперішнього дослідження вплив кастрації, вироблення тестостерону і взаємозв'язок гормонів зі старінням у чоловіків залишалося невивченим ні на людях, ні на тваринах.

Раніше портал MY.UA повідомляв про те, що помірні фізичні навантаження підсилюють оргазм у жінок.

Також ми писали, що після вакцинації від Covid-19 у жінок ростуть груди: вчені довго приховували " побічний ефект".

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом