У Росії спробували заблокувати домени Telegram через пса Патрона, однак визнали, що це неможливо
У Росії спробували заблокувати домени Telegram через пса Патрона, однак визнали, що це неможливо

У Росії спробували заблокувати домени Telegram через пса Патрона, однак визнали, що це неможливо

За даними сайту «Роскомсвобода», російський регулятор відреагував на дописи в трьох українських телеграм-каналах, один із яких зареєстрований на ім'я пса Патрона.

29 жовтня «Роскомнагляд» повідомив, що на вимогу Генпрокуратури вніс домен Telegram, t.me, до реєстру заблокованих у Росії ресурсів. Однак невдовзі регулятор цю інформацію спростував. Це вже друга спроба російського відомства після 2018 року накласти обмеженнян на Telegram, пише «Радіо Свобода».

Того ж дня у телеграмм-каналі російського регулятора з'явилося повідомлення, що таке блокування t.me було неможливим. «У зв'язку з інформацією про обмеження доступу до ресурсу Telegram, повідомляємо, що блокування даної соціальної мережі в даний час на території Росії виключене», — йдеться в дописі «Роскомнагляду».

При цьому у Генпрокуратуры РФ повідомили, що не направляли вимогу щодо блокування t.me.

Перед цим, за даними сайту «Роскомсвобода», реєстру заблокованих ресурсів додали посилання з телеграм-каналів з України, публікуються заклики до російських військових здаватися в полон. Заходи російського регулятора стосувалися дописів у неофіційному телеграм-каналі пса Патрона, «Реальная <спецоперация> в Украине» та «Плотина».

У 2018 році «Роскомнагляд» вже блокував понад 16 мільйонів IP-адрес у своїй спробі обмежити доступ до Telegram. Наслідків блокувань зазнали сотні онлайн-сервісів, серед яких інтернет-магазини, кур'єрські служби, хмарні сховища, онлайн-ігри, сервіси компанії Microsoft, сервіси онлайн-замовлення таксі, месенджер Viber, а також російська соцмережа «Однокласники». При цьому сам Telegram продовжував працювати.

Фото з інстаграм-сторінки ДСНС

Теги по теме
российская агрессия Соцсети
Источник материала
loader
loader