Твіттер послабить заборону на політичну рекламу
Твіттер послабить заборону на політичну рекламу

Твіттер послабить заборону на політичну рекламу

Поки невідомо наскільки масштабними будуть зміни.

Компанія «Твіттер» послабить заборону на політичну рекламу, яку можна публікувати в соціальній мережі. Про це пише Bloomberg.

3 січня компанія повідомила, що найближчими тижнями розширить дозволену політичну рекламу, щоб «сприяти публічному обговоренню важливих тем» і узгодити рекламну політику з політикою телебачення та інших засобів масової інформації.

Поки невідомо наскільки масштабними будуть зміни.

Заборону на рекламу такого типу ввели у 2019 році після того, як твіттер та інші соціальні медіакомпанії зіткнулися з критикою за те, що дозволили поширювати дезінформацію про вибори на своїх платформах.

Тоді колишній виконавчий директор компанії «Твіттер» Джек Дорсі зазначив, що «охоплення політичних повідомлень слід заслужити, а не купити».

Нагадаємо, Ілон Маск придбав твіттер на початку жовтня. Відразу розпочав серію радикальних змін в компанії. Зокрема, звільнив топменеджмент і правління, а також приблизно половину працівників.

Особливу увагу користувачів привернула ідея Маска продавати сині галочки верифікації за $8 на місяць. Також соцмережа відмовилася від політики протидії дезінформації щодо COVID-19.

У Євросоюзі стурбовані політикою твіттера під керівництвом Маска. ЄС пригрозив йому, що мережу можуть оштрафувати чи навіть заблокувати на території Євросоюзу у разі недотримання правил модерації контенту.

У Фінляндії влада планує відмовитися від соцмережі «Твіттер». Поліція, рятувальні служби та міністерства країни використовують її для інформування громадян. Однак після того, як компанію придбав Ілон Маск, влада шукає альтернативний канал зв'язку.

15 грудня твіттер заблокував профілі кількох журналістів, які працюють у провідних американських медіа. Це відбулося наступного дня після того, як Маск оголосив, що в соцмережі більше не можна буде розміщувати інформацію про поточне місце перебування людей. 17 грудня.

19 грудня Ілон Маск запустив у твіттері опитування, чи варто йому піти з посади керівника компанії. Більшість користувачів проголосували «так».

21 грудня він повідомив, що залишить посаду гендиректора компанії, щойно знайде відповідну заміну, і керуватиме надалі технічним блоком соцмережі.

Фото: Pixabay

Теги по теме
Илон Маск Twitter
Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны