Шмигаль підтвердив кадрові перестановки у Кабміні
Шмигаль підтвердив кадрові перестановки у Кабміні

Шмигаль підтвердив кадрові перестановки у Кабміні

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Головою Міносвіти призначать Оксена Лісового, а головою Мінстратегпрому – Олександра Камишина.

Міністром освіти планується призначити Оксена Лісового, а міністром стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишина. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram у суботу, 18 березня.

“Сьогодні на засіданні фракції політичної партії Слуга народу обговорили кадрові зміни в уряді, які плануються на наступний тиждень: звільнення міністра освіти та науки Сергія Шкарлета, призначення міністром освіти і науки Оксена Лісового. Звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна, призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишина”, – написав глава Кабінету Міністрів.

Шмигаль також повідомив, що віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров займатиметься ще низкою напрямків, окрім диджиталізації. Його майбутня посада – віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України.

Оксен Лісовий – у минулому викладач Києво-Могилянського колегіуму, а також обіймав одну із керівних посад у дикрекції Укртелекому. Із червня 2010 року очолив Національний центр Мала академія наук України. З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну у 2022 році добровольцем пішов на фронт у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Дистанційно продовжив виконувати обов’язки директора МАН України.

Олександр Камишин – колишній голова правління Укрзалізниці (1 квітня 2022 року – 27 лютого 2023 року). 3 березня було призначено позаштатним радником президента.

Раніше повідомлялося, що в Україні планується скорочення кількості міністерств та значне зменшення держслужбовців.

ЗМІ дізналися про нову структуру Кабміну


 Джерело

Теги по теме
Кабмин министр
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом