Верховна Рада закликала скасувати дискваліфікацію фехтувальниці Харлан
Верховна Рада закликала скасувати дискваліфікацію фехтувальниці Харлан

Верховна Рада закликала скасувати дискваліфікацію фехтувальниці Харлан

Українські парламентарі звернулись до парламентів і урядів країн світу, олімпійського комітету та міжнародних спортивних федерацій із закликом засудити незаконну дискваліфікацію Ольги Харлан. Про це повідомляє народний депутат Олексій Гончаренко.

«Ми закликаємо скасувати дискваліфікацію Ольги Харлан та офіційно принести їй вибачення. А також обовʼязково притягнути до відповідальності всіх осіб, причетних до ухвалення рішення про дискваліфікацію Ольги Харлан і пожиттєво дискваліфікувати російську спортсменку Анну Смірнову за провокативний вчинок, що суперечить олімпійському духу», – наголосив Гончаренко.

Верховна Рада підтримує українську фехтувальницю Ольгу Харлан
Верховна Рада підтримує українську фехтувальницю Ольгу Харлан

Відповідне рішення підтримало 320 нардепів.

28 липня Міжнародний олімпійський комітет кваліфікував Харлан до участі в Олімпіаді-2024, а виконком Міжнародної федерації фехтування призупинив дискваліфікацію спортсменки на чемпіонаті світу в Мілані.

Після скандалу з Харлан FIE ухвалила рішення замінити традиційне рукостискання між спортсменами на привітання на відстані. До слова, на сайті президента Володимира Зеленського з’явилася петиція із закликом нагородити Харлан Орденом Свободи.

Источник материала
loader
loader