Гімнаст Ковтун обійшов чемпіона Олімпіади та виграв золото на етапі КС у Баку

Українець Ілля Ковтун виграв золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що триває у столиці Азербайджану Баку.

20-річний атлет переміг у вправах на паралельних брусах. Судді оцінили його виступ у 14,900 бала.

Стільки ж балів набрав олімпійський чемпіон Токіо-2020 Цзоу Цзиньюань, який посів друге місце. Однак українець випередив його завдяки більшій оцінці за виконання.

Зараз дивляться

Третє місце на п’єдесталі пошани зайняв колумбієць Анхель Барахас (14,700).

Ще один український гімнаст Олег Верняєв у цій дисципліні посів п’яте місце, набравши 14,566 бала.

У фіналі вільних вправ, до якого також відібрався Ковтун, він посів останню, восьму сходинку з оцінкою в 13.366 бала. Також у фіналів у вправах на кільцях Ігор Радівілов показав восьмий результат.

У заключний день фіналів Україну представить лише Назар Чепурний в опорному стрибку. У кваліфікації 21-річний атлет посів третє місце.

Минулого місяця на етапі Кубка світу у німецькому Котбусі у вправах на паралельних брусах. А щодо Вернява, то він завоював тоді срібну нагороду змагань.