Україна U-19 розгромила швейцарців та вийшла на юніорське Євро-2024

Збірна України з футболу U-19 кваліфікувалася на чемпіонат Європи з футболу-2024.

У вирішальному матчі у Скоп’є українці розгромили однолітків зі Швейцарії з рахунком 3:0.

Як минула гра Україна U-19 – Швейцарія U-19

Перша половина зустрічі минула без забитих голів, тому на перерву гравці пішли з нулями на табло.

Зараз дивляться

У другому таймі на 63-й хвилині рахунок відкрив Геннадій Синчук, поціливши у дев’ятку з меж карного майданчика. Перевагу синьо-жовтих через п’ять хвилин подвоїв Матвій Пономаренко, який згодом оформив дубль після навісу з флангу.

Швейцарці двічі пробивали в площину воріт Владислава Крапивцова, але вразити сітку воріт українців не вдалося.

Таким чином збірна України U-19 здобула три перемоги із трьох можливих в елітраунді відбору та посіла перше місце у своїй групі, що забезпечило їй путівку на юніорське Євро. У першому турі підопічні Дмитра Михайленка здолали Північну Македонію (2:0), (3:0).

Ба більше, турнір українці пройшли без пропущених м’ячів.

Україна зіграє у фінальній стадії Євро U-19 уперше з 2018 року. Суперників на Євро, що відбудеться у Північній Ірландії, українці дізнаються після жеребкування 17 квітня. Юніорське Євро серед команд U-19 стартує 15 липня.