/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6f6f625a6399adb17c65f15ab9c6360f.jpg)
До уваги батьків: чому не можна фотографувати дитину, коли вона спить
Люди, які вірять у забобони, бояться зашкодити новонародженому, тому часто не показують його ні в інстаграмі, ні серед незнайомців. Адже вважають, що навіть один необережний погляд принесе нещастя.
Чому не можна фотографувати сплячу дитину
Після обряду хрещення у дитини з'являється ангел-охоронець, який завжди ходить поруч. До того дівчатка та хлопчики є беззахисними, до них легко можуть прийти злі духи. Тому народні прикмети кажуть, що новонародженого краще не показувати людям та зайвий раз не фотографувати. Деякі батьки, наприклад, виставляють світлини малюка в інстаграм, однак обличчя закривають смайликом, адже вважають, що так вбережуть його від вроків.
Новонароджена дитина / Фото Canva
Якщо вірити езотериці, то під час сну дитина має слабке біополе. Саме тому ця наука забороняє її фотографувати. Річ у тім, що потім світлиною у своїх цілях можуть скористатися погані люди або ті, хто займається магією. Однак зазначимо, що різноманітні ритуали були більш поширені раніше, а не зараз.
Ще за часів наших предків ходила думка про те, що коли людина спить, то її душа потрапляє в інший світ. Вважається, що спалах створює біля сплячої дитини світлі плями, які заважають душі повернутися. Так вона не лише загубиться, але й притягне до малюка негативну енергетику або нечисть.

