Гол Ярмоленка не допоміг перемогти: "Динамо" сенсаційно втратило очки в матчі проти ЛНЗ

Кияни відпустили "Шахтар" у чемпіонських перегонах на відстань чотирьох очок.

Київське "Динамо" зіграло внічию з черкаським ЛНЗ в домашньому матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на столичному імені Валерія Лобановського завершився з рахунком 1:1.

Команда Олександра Шовковського вийшла вперед на 15-й хвилині зустрічі. Андрій Ярмоленко скористався закиданням від Владислава Ваната і в дотик перекинув голкіпера гостей Євгена Кучеренка.

Проте перед перервою ЛНЗ вдалося зрівняти рахунок. Після подачі Сергія Рибалки з кутового воротар "біло-синіх" Руслан Нещерет припустився грубої помилки і випустив м'яч, а Хайдін Саліху добив м'яч у сітку.

У другому таймі господарі володіли перевагою, але втілити свої моменти бодай в один забитий м'яч не змогли.