13 мая, понедельник
Удар по горобцях: Мудрика захейтили фани через епічний промах в матчі проти Астон Вілли

Лондонський Челсі уник поразки у матчі 35-го туру АПЛ проти Астон Вілли (2:2). Михайло Мудрик відіграв майже весь матч і був замінений на 90-й хвилині, пише 24 Канал.

Мудрик розвеселив фанів своїм ударом

Український вінгер не відзначився результативними діями та отримав жовту картку на 82-й хвилині. Портал WhoScored оцінив дії футболіста у 6.4 бали.

Проте Михайло зумів привернути увагу вболівальників курйозним ударом наприкінці першого тайму. В одному з епізодів українець наважився на дальній удар, але м'яч замість воріт полетів у бік кутового прапорця.

Відео епічного промаху Мудрика

Вболівальники захейтили Мудрика через такий удар. Багато хто відверто глузував над футболістом.

• "Мудрик справді футболіст?".
  • "Мудрик занадто смішний. Як це взагалі можливо?".
  • "Мудрик спробував пробити з дальньої дистанції, але потрапив в арбітра. Теж свого роду досягнення".

Суперечливий сезон Мудрика

Зазначимо, що гра Михайла Мудрика у сезоні 2023/24 не відзначається стабільністю. Яскраві поєдинки змінюються посередніми.

У нинішньому сезоні Михайло забив 6 голів та віддав 2 асисти у 37 матчах Челсі. Однак вболівальники та тренерський штаб Челсі очікує більшого від талановитого футболіста.

На виправдання Мудрика можна зазначити, що вся команда Челсі теж проводить нерівний сезон та розчаровує своїх фанів.