Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.
За даними Австралійського агентства кіберрозвідки (ASD), "з'явилася низка шкідливих вебсайтів та неофіційних кодів, які претендують на те, щоб допомогти організаціям відновитися після масштабних збоїв, спричинених інцидентом CrowdStrike".
Агентство інформує, що його центр кібербезпеки наполегливо рекомендує усім споживачам отримувати технічну інформацію та оновлення лише з офіційних джерел CrowdStrike
Міністерка кібербезпекиАвстралії Клер О'Ніл попередила, що громадяни повинні "бути напоготові щодо можливих шахрайств та спроб фішингу".
Австралія була однією з багатьох країн, які постраждали від IT-збою. Зокрема, найбільший банк країни Commonwealth Bank of Australia повідомив, що деякі клієнти не змогли переказати гроші. А національна авіакомпанія Qantas та аеропорт Сіднея заявили про затримки рейсів.
Як повідомляв Укрінформ, зранку 19 липня у світі стався глобальний IT-збій. За даними ЗМІ, його спричинило програмне забезпечення CrowdStrike, встановлене на компʼютерах з Windows. Про технічний збій у роботі повідомили кілька українських сервісів.