Замість дозволу на виїзд на Мюнхенську безпекову конференцію Порошенку вручили 15 повісток до ДБР
Замість дозволу на виїзд на Мюнхенську безпекову конференцію Порошенку вручили 15 повісток до ДБР

Замість дозволу на виїзд на Мюнхенську безпекову конференцію Порошенку вручили 15 повісток до ДБР

Замість дозволу на виїзд на Мюнхенську безпекову конференцію Порошенку вручили 15 повісток до ДБР - Фото 1

Порошенко: «Це зроблено для того, щоб я ні на фронт, ні в Мюнхен не поїхав»

Лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко заявив, що йому відмовили у дозволі на виїзд на Мюнхенську безпекову конференцію, яка триватиме 14-16 лютого. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Порошенко також заявив, що «влада» буцімто вручила йому 15 повісток до Державного бюро розслідувань з 14 по 28 лютого на кожен день.

«Це зроблено для того, щоб я ні на фронт, ні в Мюнхен не поїхав. Таке враження, ніби для них немає Путіна, немає Росії, немає потреби у єдності. Для них є лише війна з тими, кого вони вважають ворогами: з Порошенком, Залужним, Червінським та бойовими комбригами», – заявив народний депутат.

Порошенко також закликав владу «отямитися», оскільки «під загрозою саме існування української держави».

Нагадаємо, Велика Палата Верховного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу експрезидента і народного депутата від «Європейської солідарності» Петра Порошенка до чинного глави держави Володимира Зеленського. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.

На думку Порошенка, вказаний Указ Зеленського порушив його конституційне право вільно залишати територію України. Річ у тім, що 1 грудня 2023 року прикордонники не випустили Петра Порошенка у відрядження до Польщі та США для участі в Саміті Міжнародного демократичного союзу. Речник ДПСУ Андрій Демченко тоді повідомив, що заборона на виїзд була пов’язана з тим, що відрядження нардепа скасувало керівництво Верховної Ради. // Главком

Tweet
Источник материала
loader
loader