/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2Fa65a99fd9af6f49ce3942d6e4cc7304d.jpg)
Китай покладається на штучний інтелект у питанні реформування освіти
Китай інтегрує програми штучного інтелекту (ШІ) у викладання, підручники та шкільну програму, переходячи до капітального ремонту освіти, йдеться в офіційному документі.
Цей крок, спрямований на учнів і викладачів початкових, середніх і вищих рівнів, стався в той момент, коли друга за величиною економіка світу прагне сприяти інноваціям і знаходити нові джерела зростання.
За словами міністерства освіти, просування штучного інтелекту допоможе «розвинути базові здібності вчителів і учнів» і сформувати «основну конкурентоспроможність інноваційних талантів».
Для студентів такі базові здібності варіюються від незалежного мислення та розв'язання проблем до спілкування та співпраці, йдеться в заяві на веб-сайті.
Використання штучного інтелекту також призведе до створення більш інноваційних і складних класних кімнат, додає він.
Ці зусилля були зроблені після того, як китайські університети запустили курси штучного інтелекту та розширили реєстрацію після того, як стартап DeepSeek привернув світову увагу в січні запуском конкурентоспроможної широкомовної моделі, розробка якої дешевша, ніж американські аналоги.
Того місяця Китай також оприлюднив свій перший національний план дій щодо створення «нації з сильною освітою» до 2035 року, спрямований на використання ефективності інновацій для досягнення мети.

