/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F01c590da99af38975dd36064859e2f43.jpg)
Татаров написав заяву про призупинення службових повноважень – ОПУ
Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров написав заяву про призупинення своїх службових повноважень. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, передає "Українська правда".
Каже: Татаров тимчасово не виконуватиме свої обов'язки через суспільний резонанс справи, в якій фігурує. Повноваження передав іншій посадовій особі. Подоляк розповів, що Татаров буде захищатися як приватна особа.
Олег Татаров також з'явився у Національному антикорупційному бюро. Його викликали у кримінальному провадженні про афери із майном національної гвардії. Після відвідування НАБУ, Татаров поспілкувався з журналістами. Розповів, що отримав документи для ознайомлення зі справою та оголосив, що найближчим часом доведе незаконність цього розслідування стосовно нього.
Нагадаємо, у п'ятницю НАБУ та САП повідомили про підозру заступнику глави Офісу президента Олегу Татарову. Йому закидають причетність до фальсифікації експертизи задля заволодіння майном Нацгвардії. Йдеться про афери з квартирами, де головним фігурантом є колишній народний депутат та забудовник Максим Микитась.
Раніше у НАБУ заявляли про тиск на слідство у цій справі, оскільки генпрокурорка Ірина Венедіктова замінила процесуальних керівників. Сам Татаров називав справу проти нього помстою від директора бюро Артема Ситника нібито за критичні висловлювання у його бік. А 14 грудня Печерський суд вирішив передати справу, в якій фігурує заступник керівника Офісу президента, із Національного антикорупційного бюро до Державного бюро розслідувань. Після цього Артем Ситник заявив, що апеляцію, і зробить усе можливе для того, щоби завершити розслідування.

