
Міністр юстиції назвав трьох людей, на прохання яких він подасть у відставку
Очільник Мін'юсту Денис Малюська, якого, за даними окремих ЗМІ, скоро можуть відправити у відставку, каже, що він готовий звільнитися на прохання однієї трьох осіб.
Про це він сказав в ефірі 24 каналу.
За словами міністра, про свою нібито майбутню відставку він дізнався з Телеграм-каналів, інформацію з яких йому передавали колеги.
"Я навіть намагаюсь не читати. Там такий шлак", – каже він.
Малюська запевняє, що за крісло не тримається й готовий піти у відставку в будь-який момент.
"Я завжди казав, що є 3 людини, одного слова яких достатньо, щоб я писав заяву і аж біг, звільнявши своє крісло: президент, прем'єр-міністр і дружина", - уточнив міністр і додав, що якщо отримає прохання від цих людей, тоді подякує й піде.
"Наразі такого меседжа не було. Як тільки буде, одразу напишу у фейсбуці, медіа. Напишу заяву і перейду займатись іншими справами. Наразі немає, тому працюємо непогано, поки що мені подобається", - запевнив він.
Кадрові зміни в уряді: що відомо
Напередодні голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що не виключає можливості відставок в уряді вже "незабаром". Також він зазначав, що діяльність кількох міністерств викликає дискусії.
Раніше, 24 серпня, перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко зазначив, що не виключає кадрових змін в уряді восени. "Кадрові зміни (восени - УНІАН) - будемо дивитися, як буде складатися ситуація. Десь, можливо, міністри самі будуть просити про відставку. Десь, можливо, будуть подання якісь з боку президента або з нашого боку. І будемо дивитися, ми готові оперативно реагувати на всі кадрові моменти", - зауважив Корнієнко.
Своєю чергою, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук прогнозує, що конкретика щодо кадрових змін в уряді з'явиться в другій половині вересня.
Автор: Юрій Годован

World Press Photo відкликала запрошення фотографа російського ТАСС на церемонію нагородження

Майбутній канцлер Німеччини заявив, що Україна вступить до НАТО та ЄС лише після закінчення війни

Чернєв: Деякі західні снаряди виявились неефективними — як-от Excalibur під впливом РЕБ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F459%2Fb1e478e210e3e9681f6446006d13126a.jpg)
Мерц виступив проти прийому України в НАТО і ЄС до закінчення війни
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F459%2F109462046c71adf762b6ca78d8813ba6.jpg)
Сибіга: Україна може зміцнити НАТО завдяки 110 бригадам з бойовим досвідом
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fbef148032a61089fa27761543519c694.jpg)
Особливий подарунок: Меган Маркл показала, що принц Гаррі привіз з України
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F0fffbaa44b36395228d68ef674b69148.jpg)