Володимир Зеленський анонсував благодійний футбольний матч в Лондоні із Шевченком та Зінченком
Володимир Зеленський анонсував благодійний футбольний матч в Лондоні із Шевченком та Зінченком

Володимир Зеленський анонсував благодійний футбольний матч в Лондоні із Шевченком та Зінченком

У вівторок, 30 травня, у Київ приїхали знаменитості зі світу футболу – Олександр Зінченко та Андрій Шевченко. Легенда Динамо та Мілана навіть взяв із собою старшого сина Джордана.

Метою поїздки стала благодійна платформа UNITED24, яка була ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Одним із амбасадорів проєкту є Андрій Шевченко.

Тепер же голова країни оголосив, що Олександр Зінченко також став амбасадором UNITED24. Також Володимир Зеленський повідомив,про організацію благодійного футбольного поєдинку в Лондоні.

Амбасадори фандрейзингової платформи UNITED24, зірки футболу Андрій Шевченко та Олександр Зінченко ініціюють благодійний матч на підтримку України Game4Ukraine, що відбудеться 5 серпня в Лондоні. Його мета – зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, зруйнованого окупантами в березні 2022 року. Підтримую ініціативу Game4Ukraine на стадіоні "Стемфорд Брідж". Це можливість для світової футбольної спільноти об’єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні, допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всієї світової спільноти до війни,
– йдеться у заяві Володимира Зеленського.

Відзначимо, що обидва гравці пов'язані із Лондоном. Шевченко нині живе у столиці Великої Британії, а за часів гравця віддав два роки Челсі. У свою чергу Зінченко є чинним гравцем місцевого Арсенала.

Раніше Шевченко відкрив збір на відновлення школи у селі Бузова Київської області. Подарунком для тих, хто задонатить, може стати унікальна вишиванка.

Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader