У Лондоні на домашньому стадіоні "Челсі" відбувся благодійний матч на підтримку України, який закінчився внічию з рахунком 2:2. Капітанами блакитної та жовтої команд були екстренер збірної України Андрій Шевченко та півзахисник національної збірної Олександр Зінченко, паредає "Суспільне".

Перший тайм між командами закінчився нічиєю 1:1. Рахунок відкрив Марк Нобл, після чого наприкінці першої половини зустрічі його зрівняв Кларенс Зеєдорф, пробивши у дальній верхній кут воріт.

У другому таймі ексзахисник "Шахтаря" хорват Даріо Срна замкнув контратаку і відзначився другим голом для команди Зінченка. Наприкінці другого тайму рахунок зрівняв ексфутболіст збірної Франції Вільям Галлас, який грав за команду Шевченка.

Благодійний матч команд Шевченка та Зінченка на стадіоні "Челсі" закінчився внічию - Фото 1
Фото
Фото
05 Серпня22:43

Український гімн перед матчем виконала Джамала, британський - Карлі Паолі. Для гостей також виступили "Бумбокс", Святослав Вакарчук, британські виконавці Піт Доерті та Melanie C. Перед початком матчу на екранах показали звернення президента Володимира Зеленського.

Благодійний матч Game4Ukraine проходив у межах ініціативи, яку підтримав фонд президента України Володимира Зеленського - UNITED24. Під час гри збирали кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, що був зруйнований російською армією у березні 2022 року.