Понад 30 країн підтримали великодню кампанію Bring Kids Back UA
Понад 30 країн підтримали великодню кампанію Bring Kids Back UA

Понад 30 країн підтримали великодню кампанію Bring Kids Back UA

Понад 30 країн підтримали міжнародну великодню кампанію Bring Kids Back UA, мета якої – нагадати світу, що без повернення викрадених дітей війна не завершиться.

Про це у телеефірі повідомила радниця керівника Офісу Президента, операційна директорка ініціативи Bring Kids Back UA Дарія Зарівна, передає Укрінформ.

«Кампанія набирає обертів. Зараз вже більше тисячі постів, більше 30 країн нас підтримали. Це президенти, прем’єри, міністри закордонних справ, міністри оборони. Це і Велика Британія, і Естонія, і Латвія, і Швеція, і Данія, і Нідерланди, дуже багато країн. Мери Парижу, Будапешту, Мадриду, Лісабону, депутати Європарламенту, єврокомісари», - розповіла Зарівна.

Також, за її словами, до кампанії активно долучаються й українські політики, спортсмени, діячі культури. Зокрема, свої фото у світшотах кампанії, вже оприлюднили керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Андрій Сибіга, заступники міністрів та народні депутати.

«У нас навіть не вистачає світшотів, аби надіслати їх усім, хто хоче долучитися до цієї кампанії. Ми дуже вдячні усім за ту єдність, яку відчуваємо сьогодні», - сказала Зарівна.

Як повідомлялося, сьогодні Президент Володимир Зеленський долучився до акції Bring Kids Back UA - у соцмережі Х він оприлюднив своє фото у світшоті кампанії.

16 квітня ініціатива Bring Kids Back UA запустила міжнародну великодню кампанію #ChildrenAreNonNegotiable, щоб нагадати світу, що не може бути справедливого та тривалого миру без повернення кожної української дитини.

У її рамках відомим політикам, громадським діячам, відомим особистостям пропонують одягнути светр, який є символом викрадених дітей і рішучості України повернути їх додому. По всьому світу сотні лідерів думок, політичних діячів та знаменитостей публікують фото в цьому светрі, щоб сказати голосно й чітко — доля українських дітей не може бути предметом торгу.

Зусиллями ініціативи Bring Kids Back UA додому повернулися 1 274 дитини, але десятки тисяч досі залишаються під контролем РФ.

Фото: bring kids back

Теги за темою
війна Діти
Джерело матеріала
loader
loader