/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F8ce14117425e0425935fad2ba361e239.jpg)
Зеленський анонсував важливі переговори та нові рішення для енергетики
Президент Володимир Зеленський повідомив про підготовку важливих переговорів та анонсував нові рішення на підтримку української енергетики. Про це глава держави повідомив у Telegram за підсумками спеціальної наради, присвяченої подальшим діям України на дипломатичному, гуманітарному та енергетичному напрямках.
"Готуємось до важливих перемовин – наразі без публічних деталей", – зазначив Зеленський.
Дипломатичний напрямок. За словами президента, Україна майже щодня підтримує зв'язок із представниками президента США та європейськими партнерами. Під час наради було проаналізовано виконання домовленостей щодо постачання систем протиповітряної оборони та визначено пріоритети на найближчі тижні.
Серед них – посилення антибалістичного захисту, підготовка двосторонніх документів щодо виробництва та постачання безпілотників, зокрема в межах ініціативи Drone Deal з Європейським Союзом.
Гуманітарний напрямок. Також президент наголосив на необхідності продовження гуманітарного треку та обмінів, про які раніше було досягнуто домовленостей. Для цього Україна працюватиме з міжнародними партнерами, які можуть допомогти активізувати необхідне посередництво.
Енергетичний напрямок. Окремо глава держави анонсував нові рішення для підтримки України.
"Будуть нові рішення на підтримку України, зокрема нашої енергетики. Фіналізуємо деталі", – повідомив президент.
Як свідчать світлини, у нараді брали участь керівник офісу президента Кирило Буданов, секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Рустем Умєров та перший віцепрем'єр-міністр і міністр енергетики Денис Шмигаль.
- 19 квітня міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив, що Київ звернувся до Туреччини, щоб країна стала майданчиком для можливої зустрічі президента Володимира Зеленського і російського диктатора Володимира Путіна.
- 22 квітня Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до мирних переговорів будь-де, але не в Росії чи Білорусі.
- 25 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до найближчих перемовин в Азербайджані, якщо Росія буде готова до дипломатії.
Актуальне

