Міністерство юстиції України видало документи про перереєстрацію політичній партії, яку створили в 2015 році, на партію "Голос".

Тепер політична сила фронтмена "Океан Ельзи" та громадського активіста Святослава Вакарчука зможе брати участь у найближчих виборах до Верховної Ради України.

"Файні новини: всі бюрократичні бар'єри подолано — сьогодні від Міністерства юстиції отримали документи про перереєстрацію партії", - йдеться в повідомленні партії у вівторок в Facebook.

"Ми розуміли, що часу у нас буде небагато і ми можемо не встигнути самотужки зареєструвати свою партію.

Тому наші партнери із малого та середнього бізнесу дозволили нам використати свою партію, котру вони зареєстрували у 2015 році, щоб іти на місцеві вибори.

Ми перереєстрували її у партію "Голос" і йдемо на вибори", - сказала глава штабу партії Юлія Клименко.

16 травня відбулась презентація партії Вакарчука "Голос", до складу якої увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, екс-голова правління Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, доктор медичних наук Юрій Соколов, "кіборг" Андрій Шараскін і в.

голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках Соломія Бобровська.

Партія декларує прихильність до євроінтеграції України, економічних реформ і деолігархізації.

Водночас він висловив переконання, що зараз "в джинсах" може зробити для України більше, ніж "вдягнувши краватку", і "не збирається стояти осторонь".

Однак перед цим він підтвердив наміри йти в політику і залучити до неї якомога більше "нових обличь".

У 2007 році Вакарчук став депутатом Верховної Ради – був 15-м номером у списку пропрезидентського блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Однак 16 грудня 2008-го він добровільно склав депутатські повноваження, заявивши, що політика - "брудна справа", і він розчарований.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy