Посол Фінляндії Віртанен завершив дипмісію в Україні

Посол Фінляндії Віртанен завершив дипмісію в Україні

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль ухвалила посла Фінляндської Республіки в Україні Юху Віртанена у зв'язку з завершенням його дипломатичної місії в Україні.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"В ході зустрічі було відзначено високий рівень українсько-фінляндського співробітництва та відзначили важливість поглиблення двосторонньої взаємодії, зокрема в контексті головування Фінляндії в Раді ЄС з 1 липня", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в прес-службі, Зеркаль висловила подяку Фінляндії за допомогу у проведенні системних реформ в Україні, насамперед у сферах енергоефективності та реформування шкільної освіти, і побажала послу Фінляндії успіхів в його подальшій професійній кар'єрі.

Юху Віртанен був призначений Надзвичайним і Повноважним послом Фінляндії в Україні 3 вересня 2015 року.

Раніше посол США в Україні Марі Йованович завершила каденцію в Україні.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олени Зеркаль першим заступником голови Адміістраціі Президента.

Олена Зеркаль з 2014 року обіймала посаду заступника міністра закордонних справ з питань європейський інтеграції в урядах Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана.

У МЗС Зеркаль працювала під керівництвом Павла Клімкіна.

Детальніше про подію
Посол Фінляндії завершив дипломатичну місію в Україні
Посол Фінляндії завершив дипломатичну місію в Україні
Посол Финляндии Юха Виртанен завершил дипмиссию в Украине