2019 року мінімальний прохідний бал на рівні 150 залишається на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія».

Натомість на спеціальності «Міжнародні відносини», «Публічне управління та адміністрування» та на фармацевтичні спеціальності запровадили сумарний прохідний бал всіх сертифікатів ЗНО на рівні 130 балів.

Про це йдеться у відео, котре опублікували на сайті Міносвіти.

Кожний навчальний заклад у своїх правила прийому встановлює мінімальний прохідний бал на конкретну спеціальність, але є спеціальності, для яких встановлено мінімальний прохідний бал незалежно від мінімального балу вишу.

Мінімальний прохідний бал залишили на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія».

«З цих спеціальностей встановлений мінімальний бал 150 з другого та третього конкурсного предметів.

Для того, щоб мати можливість подати заяву на таку конкурсну пропозицію, у вступника мають бути сертифікати ЗНО не менше 150 балів з біології або хімії та з математики або фізики», – розповіла державний експерт з освіти Анжеліка Кернічна.

На деякі спеціальності встановили мінімальне значення з конкурсного балу: це «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», а також для магістратури спеціальності «Фармація», «Промислова фармація».

«У цьому випадку, коли ви подаєте заяви на ці спеціальності, ваш загальний конкурсний бал, тобто сумарний бал усіх сертифікатів ЗНО, помножений на всі вагові коефіцієнти, повинен становити не менше 130 балів», – сказала Кернічна.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy