«Львівобленерго» змінило терміни подачі показників за світло. Покази електроенергії за серпень 2019 року можна подати від 29 серпня до 4 вересня включно

main image main image

«Львівобленерго» змінило терміни подачі показників за світло. Покази електроенергії за серпень 2019 року можна подати від 29 серпня до 4 вересня включно

Відтепер побутовим споживачам слід подавати покази електролічильника у період протягом двох останніх робочих днів або трьох перших робочих днів місяця.

Як пояснили у «Львівобленерго», про це йдеться у Постанові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1525 від 18.07.2019, якою внесені зміни у «Правила роздрібного ринку електричної енергії».

У постанові відзначено, що «зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця».

Відтак, покази електроенергії за серпень 2019 року можна подати від 29 серпня до 4 вересня включно.

Раніше покази електролічильника побутовим клієнтам слід було повідомляти з 1 до 5 числа наступного місяця.

Терміни подачі показників електролічильників.

Для коректного виставлення рахунків за електроенергію до оплати «Львівобленерго» радить своєчасно подавати покази приладів обліку.

Адже у випадку, якщо споживач не повідомить дані електролічильника у визначений період, фактичний обсяг споживання електричної енергії за місяць визначатиметься розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Інформацію про всі доступні способи подачі показів електролічильника можна знайти на сайті «Львівобленерго».