Головного лікаря Мінспорту підозрюють у розкраданні 8 млн грн

Головного лікаря Мінспорту підозрюють у розкраданні 8 млн грн

Головному лікарю Міністерства молоді та спорту України оголосили про підозру в організації протиправного механізму для розкрадання бюджетних коштів при закупівлі лікарських засобів та медичних препаратів для потреб національних збірних команд України.

Як повідомила Служба безпеки України, оперативники встановили, що посадовці держустанови "Управління збірних команд та проведення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення", яка перебуває у сфері управління Міністерства молоді та спорту України, у порушення вимог законодавства закупили у приватного підприємства лікарські засоби та медпрепарати на суму понад 8 мільйонів гривень.

Водночас закуплена продукція взагалі не відноситься до лікарських засобів.

"До того ж частина препаратів, переданих спортсменам під виглядом лікарських медичних препаратів, не пройшла відповідний контроль у Національному антидопінговому центрі.

Через дії посадовців державному бюджету України завдано збитки на більше ніж 8 мільйонів гривень та поставлено під загрозу виступи на міжнародних змаганнях національних команд у зв'язку із відсутністю допінг контролю продукції", - повідомили у відомстві.

Кримінальне провадження відкрито за ч.

5 ст.

191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваного запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх осіб, задіяних у протиправному механізмі, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Детальніше про подію
СБУ объявила о подозрении Главврачу Минспорта
Головлікарю Мінспорту оголосили про підозру у справі про закупівлі сумнівних препаратів, - СБУ
Главного врача Минспорта подозревают в хищении 8 млн грн