"Динаміка немає тенденцій до зниження": яке місце за кількістю випадків коронавірусу займає в світі Україна
"Динаміка немає тенденцій до зниження": яке місце за кількістю випадків коронавірусу займає в світі Україна

"Динаміка немає тенденцій до зниження": яке місце за кількістю випадків коронавірусу займає в світі Україна

Динаміка поширення коронавірусної хвороби в світі немає тенденцій до зниження. Україна за кількістю зареєстрованих випадків COVID-19 займає 34 місце в світі. А за смертністю від коронавірусу - 38. За кількістю хворих на 1 млн населення Україна посідає 86 місце.

Серед країн Європи - 8 місце, за смертністю - 15, за кількістю хворих на 1 млн населення - 37. Про це під час брифінгу зазначив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктора Ляшко, у суботу, 1 серпня, передає пресслужба МОЗ.

За його словами, кількість хворих на COVID-19 у світі дорівнює 17 млн 106 тис., з яких 668 тис. випадків хвороби закінчились летальними наслідками.

В Європі зареєстровано 2 млн 871 тис. випадків коронавірусної хвороби, з яких 203 тисячі - летальні.

За минулу добу серед європейських країн найбільший приріст хворих на коронавірус спостерігався:

  • в Росії - 5400 випадків;
  • Іспанії - 3092 випадки;
  • у Франції - 1346.

"В Іспанії почалась нова хвиля захворюваності на COVID-19. В сусідніх з Україною країнах, зокрема, в Румунії добовий приріст кількості випадків COVID-19 склав 1200 осіб, в Польщі - 657, в Молдові – 390", - повідомив Ляшко.

Зростання кількості випадків захворюваності СOVID-19 в Україні було спричинене послабленням карантинних заходів, зазначив заступник міністра.

Також він навів статистику смертності від коронавірусу у світі, яка зростає:

  • США - 165 тис. летальних випадків;
  • Бразилія - 92 тис.;
  • Велика Британія - 46 тис.;
  • Мексика - 46 тис.;
  • Італія - 35 тис. летальних випадків.

"І це країни, в яких було запроваджено карантин різної ступені жорсткості", - наголосив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що в Україні 1 серпня зранку число інфікованих коронавірусом перевищило 71 тисячу осіб. Кількість нових випадків COVID-19 за останню добу зросла на 1 172.

Відео Коронавірусний антирекорд: за минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта

Антирекорд із госпіталізації хворих на коронавірус в Україні. За минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта. Усього в медзакладах перебувають понад 4,5 тисячі людей із діагнозом COVID-19, 114 із них підключені до апаратів ШВЛ. Загальна кількість інфікованих в Україні вже наближається до 70 тисяч. 1090 з них виявили за минулу добу. Найбільше нових випадків зареєстрували у Львівській, Івано-Франківській області, а також у Києві. Зросла й кількість померлих - 20 українців не змогли подолати недугу. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірусний антирекорд: за минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта
Джерело матеріала
loader
loader