Норвежка Екгофф виграла третю поспіль гонку на Кубку світу з біатлону. Найкраща з українок – 24

У 2021-му Тіріл Екгофф залишається непереможною
Світлина - Instagram Тіріл Екгофф

Норвезьке домінування в світовому біатлоні цьогоріч беззаперечне

Норвезька біатлоністка Тіріл Екгофф виграла спринтерську гонку, якою відкривався шостий етап Кубка світу в німецькому Обергофі.

Не дивлячись на коло штрафу, Екгофф на фініші випередила на 9,3 секунди італійку Доротею Вірер, котра стріляла чисто, і виграла третю особисту гонку в 2021 році з трьох можливих.

Третє місце також втретє поспіль посіла австрійка Ліза-Тереза Гаузер. Вона теж уникнула хиб на вогневих рубежах і програла переможниці 12,6 секунди.

Українки знову виступили непереконливо. Найкраща з нашого квартету – Юлія Джима – посіла 24 місце. З двома промахами Валентина програла переможниці хвилину, 24,2 секунди. Валентина Семеренко з одним промахом стала 26-ю. Ще дві наших представниці виступили відверто провально: Віта Семеренко з двома промахами 59-та, Олена Підгрушна з трьома – 61-ша.

Завтра, 15 січня, шостий етап Кубка світу продовжиться класичною чоловічою естафетою. Початок – о 15:30.