Материковий Китай в неділю, 7 березня, повідомив про 13 нових випадків активного захворювання на COVID-19, а також про ще 11 пацієнтів із безсимптомни перебігом коронавірусу. 

Про це пише People's Daily, China.

Зазначається, що всі хворі привезли інфекцію з-за кордону, тоді як жодного нового випадку місцевого зараження в КНР не виявлено. 

Загалом на лікуванні нині перебувають 173 пацієнти із підтвердженим COVID-19, при цьому стан жодного із них не оцінюють як важкий.

Нещодавно дослідники Всесвітньої організації охорони здоров'я, які вивчали походження пандемії COVID-19 в Ухані, відмовилася публікувати проміжний звіт про результати поїздки до КНР. Вони пояснили, що не отримали достатнього доступу для адекватного розслідування джерел коронавірусу, а тому закликали до проведення нового міжнародного дослідження.

Китайські вчені ж закликають ВООЗ досліджувати походження пандемії COVID-19 в інших країнах. За їхніми словами, зокрема, знайти джерело коронавірусу в Ухані "науково неможливо", оскільки "були випадки, виявлені в інших країнах ще до повідомлення про спалах в Ухані". 

Відео Новини світу: експерти ВООЗ не змогли встановити походження коронавірусу

Витік коронавірусу з лабораторії малоймовірний, тварину, що стала джерелом хвороби не встановили – експерти ВООЗ підбили підсумки візиту до Уханя. Звідки вірус поширився планетою фахівці ВООЗ встановити так і не змогли, але припускають, він був серед людей ще до того, як його виявили в Ухані.  А у Сполучених Штатах підбили перші підсумки вакцинації від коронавірусу. У США щеплення вже отримали понад 22 мільйони людей.  

 

Автор:
Оксана Сопрович
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом