Видача українцям паспортів вакцинації не розпочнеться з 1 липня – контакт-центр МОЗ
Видача українцям паспортів вакцинації не розпочнеться з 1 липня – контакт-центр МОЗ

Видача українцям паспортів вакцинації не розпочнеться з 1 липня – контакт-центр МОЗ

Видача міжнародних сертифікатів (паспортів) про проведення вакцинації може розпочатися не 1 липня, як це було анонсовано раніше, а 2 липня. Про це пише "Главком" із посиланням на оператора контакт-центру МОЗ з питань Covid-19.

Більше того, станом на ранок 30 червня досі точно невідомий механізм отримання цього документу.

"Вам потрібно буде звернутися до свого сімейного лікаря, щоб він вніс дані в електронну систему МОЗ. Він також буде у вас в додатку "Дія", - пояснили на гарячій лінії.

Але чи з'явиться цей сертифікат у "Дії" автоматично у всіх, хто вакцинований обома дозами, операторка відповісти не змогла:

"Можливо, вам доведеться внести туди якісь додаткові дані... Уточніть іще 2 липня, тоді будуть відомі всі деталі".

Водночас, за даними видання, у Центрі громадського здоров'я МОЗ переконують, що паспорт можна буде отримати вже 1 липня. Сімейний лікар бачитиме сертифікати своїх пацієнтів, які пройшли повний курс вакцинації, в електронній системі і зможе роздрукувати їх на прохання цих пацієнтів.

Як повідомляв 5.ua, 29 червня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про початок бета-тестування сертифікатів вакцинації від Covid-19 в Україні. Як написав міністр у Facebook, сертифікати будуть доступні в мобільному застосунку "Дія" з 1 липня.

Теги по теме
Министерство здравоохранения
Источник материала
loader
loader