Названо найпопулярніші напрямки для подорожі Україною
Названо найпопулярніші напрямки для подорожі Україною

Названо найпопулярніші напрямки для подорожі Україною

Голова Державної агенції з розвитку туризму Мар’яна Олеськів розповіла, куди українці найчастіше їздять на відпочинок всередині країни.

Про найпопулярніші туристичні напрямки чиновниця розказала в ефірі програми "Сьогодні День. Вихідний", передає "Україна 24".

Найпопулярніші туристичні напрямки

За словами пані Олеськів, сьогодні українці надають перевагу гірським і морським напрямкам для відпочинку.

Проте набуває популярності і міський туризм. Для поїздки на вихідні жителі України також надають перевагу подорожам в інші міста. Найчастіше вибір падає на Чернігів, Вінницю, Тернопіль.

Українці часто їздять в гори. Ілюстрація

Мар’яна Олеськів розповідає, що актуальними для громадян залишаються і вітчизняні культурні маршрути – замки Тернопільщини і Львівщини. Популярною серед туристів також є Херсонська область.

Пані Олеськів згадала й інші маршрути, які найчастіше обирають українці:

"Нові туристичні маршрути як "Дорога вина і смаку" - в Бессарабії та на Закарпатті", - перераховує голова Держагенції з розвитку туризму.

Про Мар’яну Олеськів

Чинна голова Держагенції з розвитку туризму народилася у Львові. В ЛНУ імені Івана Франка здобула вищу освіту за спеціальністю "Економіка підприємства".

Мар'яна Олеськів. Фото: ua.interfax.com.ua

Більше 16 років Олеськів працювала у галузі туризму, конференц-індустрії і маркетингу. Чиновниця самостійно об’їздила всю Україну – від найбільших міст до невеликих селищ.

З березня 2020-го року Мар’яна Олеськів займає посаду голови Державного агентства розвитку туризму – нового органу виконавчої влади. ДАРТ займається реалізацією держполітики в галузі туризму.

Нагадоємо, що  у МЗС відповіли, на що розраховувати вакцинованим CoronaVac.

Читайте також про те, чи потрібен українцям Covid-паспорт і чи можливо без нього в'їхати в країни ЄС.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.


Источник материала
Поделиться сюжетом