У Росії вже придумали виправдання для вторгнення в Україну, - глава МЗС Британії
У Росії вже придумали виправдання для вторгнення в Україну, - глава МЗС Британії

У Росії вже придумали виправдання для вторгнення в Україну, - глава МЗС Британії

У Британії вважають, що Росія умисно дезінформує громадськість, щоб виправдати своє вторгнення в Україну.

Про це у своєму Тwitter заявила Ліз Трасс — очільниця Міністерства закордонних справ Великої Британії.

Голова МЗС Британії Ліз Трасс вважає, що в Росії намагаються дестабілізувати ситуацію, використовуючи дезінформаційні методи для виправдання вторгнення в Україну. 

«Росія веде кампанію дезінформації, спрямовану на дестабілізацію та виправдання вторгнення в її суверенного сусіда Україну. Росія має зупинити свою агресію, деескалацію та вступити до змістовних переговорів #StandWithUkraine», — такий твіт опублікувала у мережі Ліз Трасс у суботу, 15 січня.
У Британії вважають, що Росія умисно дезінформує громадськість, щоб виправдати своє вторгнення в Україну

Про провокації говорять і в Білому домі

Також подібні заяви лунають зараз і в Білому домі. Так, там вважають, що Україні варто готуватися до російських провокацій. У США вважають, що РФ планує влаштувати провокацію, яка б стала у подальшому приводом для вторгнення. 

Такі побоювання висловила Джен Псакі — спікер Білого дому. Вона підкреслила, що у разі вторгнення Росії в Україну можливі порушення прав людини, причому масові, а також військові злочини. Ризик зараз, за словами речниці Білого дому, дуже великий, якщо не вдасться досягнути порозуміння за допомогою дипломатичних методів.

Можливі кібератаки з боку РФ

Нагадаємо, що американські експерти також побоюються, що в Росії можуть влаштувати кібератаки на критичну інфраструктуру України, у результаті чого можуть постраждати звичайні громадяни. Є ризик залишитися без грошей, без тепла та світла. 

Нагадаємо, раніше портал MY.UA повідомляв, що Кремль розмістив 175 тисяч військових уздовж українського кордону , - The New York Times.

Також портал MY.UA писав, що на Донбасі підірвалися українські військові.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом