Підліток майже два роки живе у потязі
Підліток майже два роки живе у потязі

Підліток майже два роки живе у потязі

Він є незалежним розробником програмного забезпечення та блогером і має повну свободу у своєму робочому часі.

Житель Німеччини Лассе Столлі у свої 17 років провів останні 18 місяців, подорожуючи потягом Німеччиною. Він проводить 24 години у вагоні, виконуючи свою роботу в оточенні пасажирів. Про це підліток розповів

Лассі щодня проїжджає колосальні 1000 км шумними містами та селищами на своєму сидінні в потязі Deutsche Bahn. Але попри те, що думка про життя в поїзді для багатьох з нас є пеклом, німець завжди мандрує стильно та з максимальним комфортом.

Зокрема, мандруючи першим класом і відпочиваючи у спеціально спроєктованих нічних поїздах, підліток справді розкрив код відсутності рахунків та життя без стресу.

Єдині рази, коли Лассе в реальному часі відчуває необхідність зіскочити, це прийняти душ у громадських басейнах або перекусити. Однією з найбільших переваг його способу життя в поїзді є те, що він може виконувати свою роботу, досліджуючи країну.

Він є незалежним розробником програмного забезпечення та блогером і має повну свободу у своєму робочому часі. А завдяки безкоштовному Wi-Fi на борту поїздів, якими він користується, робота в буквальному значенні слова не може бути простішою.

“Я вирішив жити у поїзді, коли мені було 16 років. Шкільні роки залишилися позаду, і весь світ було відкрито мені. Отже, влітку 2022 року я вирішив піддатися своїй пристрасті до подорожей, залишити батьківську хату та вирушити у величезну пригоду. Перші місяці були важкими, і мені довелося багато дізнатися про те, як усе це працює. Все було інакше, ніж я собі уявляв”, – сказав хлопець.

Він вважає, що відтоді, як він приступив до своєї амбітної місії і прожив життя своєї мрії, подолав неймовірні 500 000 км.

Підліток також розповів, що його спосіб життя коштує йому всього 10 000 євро на рік, попри те, що Лассе має право ходити куди завгодно.

Основна частина його витрат – безлімітна річна залізнична карта, що означає, що він може сідати і виходити з будь-яких поїздів, які йому подобаються.

“Якщо мені хочеться поїхати на море, я вранці сідаю на поїзд на північ. Якщо я прагну шуму великого міста, то я шукаю зв’язок з Берліном чи Мюнхеном. Або я їду експресом до Альп і вирушаю в похід. Вночі я сплю в поїзді Intercity Express (ICE), що рухається, а вдень сиджу за столом і працюю програмістом в оточенні безлічі інших пасажирів. Мій будинок – поїзд”, – додав Лассе.

Однією із проблем є обмежений простір для багажу. Тягати з собою одну або дві важкі сумки незручно, тому Лассе завжди подорожує без нічого – навичка, яку він набув відтоді, як став постійним мандрівником.

“Найважливіше – це мій ноутбук і навушники з шумозаглушенням, які, принаймні, дають мені трохи конфіденційності в поїзді. Оскільки доступний простір дуже обмежений, доводиться ретельно обирати те, що вам справді потрібно. Це означає позбавлення від непотрібних речей та обмеження себе найнеобхіднішим. Завдання не накопичувати дедалі більше речей – центральний компонент мінімалістського життя. Особливо з рюкзаком ви швидко досягаєте межі простору”, – додав хлопець.

Також Лассе знайшов просте рішення, що дозволяє розслабитись і іноді справлятися з клопотами завантажених поїздів. Він просто дивиться у вікно і спостерігає за зовнішнім світом, поки він подорожує на високих швидкостях, дозволяючи своїй думці тікати за собою. Однак, коли Лассе не подорожує поїздом, він досліджує місця, де опинився.

Нагадаємо, раніше помер іранський біженець, який жив 18 років в аеропорту.

 



Теги по теме
Германия
Источник материала
loader
loader