Про це за підсумками засідання уряду інформує Міністерство охорони здоровʼя, передає Укрінформ.
"Аби забезпечити справедливу і рівномірну черговість розподілу використання електроенергії, а також визначити пріоритетність електропостачання споживачів, визначено перелік критично важливих обʼєктів, яким має бути забезпечено пріоритетне електропостачання відповідно до встановленого мінімального навантаження, серед яких і заклади охорони здоровʼя державної або комунальної форми власності", - йдеться у повідомленні.
Як додали в МОЗ, схвалення такого рішення дозволить зберегти цілісність обʼєднаної енергетичної системи України в умовах балансових і мережевих обмежень, які спричинені масовими пошкодженнями критичної енергетичної інфраструктури, протягом дії воєнного часу та шести місяців після його припинення або скасування.
Як повідомляв Укрінформ, за даними МОЗ, у мережах лікарень наявні 11 тисяч генераторів. Із них упродовж воєнного стану поставлено більше 3 тисяч, це генератори потужності понад 50 кВт. Проте, як зазначають у МОЗ, викликом є не самі генератори, а наявність пального для них.
Фото ілюстративне