Bluesky може додати перевірку блакитним чеком
Bluesky може додати перевірку блакитним чеком

Bluesky може додати перевірку блакитним чеком

Відповідно до змін у загальнодоступному репозиторії програми GitHub, помічених реверс-інженером alice.mosphere.at , Bluesky незабаром може отримати нову систему перевірки синьої галочки.

Сині галочки можуть мати подібний вигляд до системи, яку вперше запровадив Twitter, тепер X, але версія Bluesky, здається, працюватиме зовсім інакше.

Система блакитних чеків Bluesky може покладатися на кілька організацій для розповсюдження синіх чеків відповідно до змін кодової бази. Це означає, що Bluesky активно перевірятиме відомі облікові записи, а також позначатиме певні організації як «надійних верифікаторів» і надаватиме їм повноваження самостійно видавати сині чеки.

Про зміни в системі перевірки Bluesky може бути оголошено вже в понеділок, згідно з посиланням на публікацію в блозі, знайденим у п’ятничному запиті під назвою «перевірка», датованому 21 квітня 2025 року.

Хоча Bluesky вже дозволяє користувачам перевіряти себе, прив’язуючи свої облікові записи до офіційних веб-сайтів, генеральний директор Джей Грабер натякнув, що компанія спробує інші типи перевірки. Минулого року Грабер сказав, що Bluesky може експериментувати з системою, де це не єдина група, яка може перевіряти користувачів .

Запит на отримання також показує піктограму, синє коло з білою галочкою, яка з’являтиметься в профілях перевірених користувачів. Тим часом у профілях довірених верифікаторів матимуть фестончасті сині кружечки з білою галочкою.

Bluesky може додати перевірку блакитним чеком - Фото 1

Зображення, помічене в майбутньому оголошенні Bluesky, свідчить про те, що The New York Times та інші надійні видавці новин незабаром матимуть можливість перевіряти користувачів у системі синьої перевірки. Торкнувшись блакитної галочки користувача, інші користувачі зможуть побачити, які організації надали перевірку відповідно до змін.

Bluesky може додати перевірку блакитним чеком - Фото 2

Підхід Bluesky до перевірки значно відрізняється від того, як X використовує свої служби перевірки. У той час як X раніше роздавав блакитні чеки популярним, автентичним обліковим записам, Ілон Маск вирішив оновити систему та перевіряти лише користувачів, які сплачують щомісячну підписку . Відтоді Маск відмовився від цього рішення, видавши блакитні чеки деяким впливовим користувачам, які не платять за це , але все ще дозволяючи іншим людям платити за це.

Дехто стверджує, що X повністю зменшив значення синього чека на своїй платформі, навіть дозволивши перевірити облікові записи деяких ботів .

Bluesky не відразу відповів на запит TechCrunch про коментар.

Здається, Bluesky використовує децентралізований підхід до перевірки, розповсюджуючи повноваження щодо прийняття рішень кількома організаціями. Це може означати, що багато користувачів Bluesky проходять перевірку, але ще належить побачити, як цей підхід працюватиме на практиці.

Источник материала
loader
loader