Дата народження
09 лютого 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Фешн-фотограф

Дата народження: 09.02.1989 р.

Рідне місто: Київ

Софія Плакидюк - одна з найуспішніших фешн-фотографів України.

З дитинства вона була дуже товариською і позитивною. Її улюбленим місцем для прогулянок був парк у ВДНГ. Там вона часто разом з мамою годувала білок. До цього дня Соня відвідує це місце, щоб набратися натхнення. З дитинства Соня Плакидюк займалася танцями. Але після травми їй довелося піти з танцювального спорту. Ще одним великим захопленням Соні стало малювання. Пізніше воно переросло в фотозйомку. Свої перші художні кадри Соня зробила, будучи підлітком. Згодом вона вирішила професійно вивчити ремесло фотографа.

Відчуваючи потяг до мистецтва, Соня також захоплювалася точними науками. Закінчивши школу, вона вступила на факультет електрокібернетики до Київського політехнічного інституту.

Але, незважаючи на навчання у ВНЗ, Соня не відмовилася від фотозйомок. Вона брала активну участь в міжнародних конкурсах. На фотографічних змаганнях їй вдавалося ставати фіналісткою і переможницею. Серед її визначних досягнень - вихід у фінал престижного конкурсу «HARPER'S BAZAAR FASHION FORWARD 2010» та перемога на конкурсі National British Fashion Museum.

У 2012-му році Соня Плакидюк отримала титул кращого ювелірного фотографа. Через два роки вона вперше засвітилася на телебаченні. Фотограф увійшла до складу журі телешоу «Супермодель по-українськи». В рамках цього проекту вона також проводила фотосесії для його учасниць.

За свою кар'єру Соня Плакидюк співпрацювала з багатьма глянцевими журналами, міжнародними компаніями, зірками шоу-бізнесу та фешн-індустрії. Зокрема, вона проводила фотозйомки для таких журналів, як: «Harper's Bazaar», «L'OFFICIEL», «PINK» і «Playboy». Вона створювала кадри для брендів «Martini», «L'Oreal», «Mercedes-Benz» та «Fujifilm». Соня Плакидюк співпрацювала з такими супермоделями, як Алла Костромічова, Сніжана Онопко, Евеліна Мамбетова та Елла Кандиба. В її портфоліо фотосесії багатьох зірок шоу-бізу, зокрема: Віри Брежнєвої, Діми Білана, Тимура Родрігеса та багатьох інших.

Соня Плакидюк воліє працювати в одному стилі. Для її знімків характерна виражена сексуальність. На кадрах, зроблених Сонею, підкреслена жіночність моделей. Еталоном професіоналізму і своєю улюбленої моделлю Соня називає Аллу Костромічову.

Особисте життя

Соня Плакидюк перебувала в тривалих стосунках із Йеном Левіним, популярним тату-майстром із Києва. Пару звела робота. Йен шукав фотографа для створення знімків, а Соня хотіла зробити собі тату. Так вони познайомилися і незабаром поринули в романтичні стосунки. Але ця любов не виявилася вічною.

У 2014-му році Соня стала суддею на шоу «Супермодель по-українськи», у члени журі також увійшов хореограф Річард Горн. Так відбулося їх знайомство, яке стало тісною дружбою. Соня і Річард почали разом подорожувати. У суспільстві відразу ж поповзли чутки, що в експертів модельного шоу зав'язався роман. Плітки випередили те, що трапилося.

Під час спільної поїздки в Яремче Соня і Річард зрозуміли, що їх пов'язує щось сильніше, ніж дружба. Так почався їх роман.

У 2017-му році Річард зробив пропозицію Соні на шоу «Сюрприз! Сюрприз!». Те, що відбулося стало несподіванкою для Соні. Після заручин пара відправилася в романтичну подорож, яка пройшла в Карпатах.

Статок

Про прибутки фотографа пресі не відомо.

Дата народження
09 лютого 1989
Країна
Україна
Соцмережі