Коронавірусна статистика росте: в Україні понад 13 тисяч смертей
Коронавірусна статистика росте: в Україні понад 13 тисяч смертей

Коронавірусна статистика росте: в Україні понад 13 тисяч смертей

Коронавірусна статистика, як американська гірка, то знижує свій рівень небезпеки, то знову набирає обертів і змушує наше дихання і серце завмирати в очікувані неминучих емоцій.

Сьогодні станом на 5 грудня 2020 року в Україні зафіксовано 13 825 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Серед хворих зросла кількість дітей — 713 дітей та медиків — 629 хворих.

Всього за весь час в Україні захворіло та офіційно підтверджено 801 716 випадків коронавірусної хвороби.

Померло 13 421, за останню добу 226 осіб.

Побороло хворобу 412 533 людини.

Також за минулу добу ми маємо такі дані:

- люди що потребують госпіталізації – 1 504 особи;

- летальний перебіг хвороби – 226;

- одужало – 14 724 особи;

- здійснено тестувань за добу –

67 533 (зокрема методом ПЛР –

44 538, методом ІФА – 22 995).

За весь час пандемії в Україні проведено ПЛР-тестувань – 4 746 772.

Коронавірусна статистика росте: в Україні понад 13 тисяч смертей - Фото 1

Найбільша кількість підтверджених випадків у м. Києві ( 1 541), Дніпропетровській (1 058), Одеській (1 015) та Запорозькій ( 1 001) областях.

Чекаємо на Вас в Telegram та Viber!

Ми всі повинні зрозуміти та збагнути з вами одну річ, держава не зможе стримати країну на повній ізоляції. Стан країни, з епідеміологічної точки зору, досить нестабільний. Кожного дня ми спостерігаємо різну динаміку хворих, тому кожен наступний день — непередбачуваний. І це ще раз повинно нас зупинити перед виходом з дому та змусити не забувати про звичні правила самозбереження — носіння маски, гігієна рук, соціальна дистанція. Це те, що може врятувати твоє життя сьогодні.

Не забуваємо і про те, що українська система охорони здоров'я, яка і без коронавірусної хвороби дихала на ладан, намагається зі всіх сил рятувати життя людей, та часом просто починає задихатися від своєї безвиході та неспроможності врятувати кожного, хто потрапив до рук цієї підступної хвороби.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський та прем'єр Денис Шмигаль заявили, що локдауна в грудні місяці в Україні не буде.

Але ніхто не виключає варіанту, що карантинні обмеження можуть бути введенні в січні 2021 року.

Раніше портал MY.UA повідомляв, що Національна служба здоров’я України фінансує лікування всіх пацієнтів в лікарнях, котрі уклали з нею договір. Кошти надходять до лікарні, незалежно від того, скільки днів там пробув пацієнт.

Приєднуйтесь до нас в Twitter

Слідкуйте за нами в Flipboard

Джерело матеріала
loader
loader