Гендиректор Rheinmetall розповів, коли в Україні запрацює завод з виробництва снарядів
Гендиректор Rheinmetall розповів, коли в Україні запрацює завод з виробництва снарядів

Гендиректор Rheinmetall розповів, коли в Україні запрацює завод з виробництва снарядів

Гендиректор Rheinmetall розповів, коли в Україні запрацює завод з виробництва снарядів

В планах будівництво заводу з випуску зенітно-ракетних комплексів.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall вже побудував в Україні завод з ремонту техніки, і планує побудувати ще два військові заводи. Їх здадуть із запізнення через затримки з будівництвом, заявив гендиректор концерну Армін Паппергер в інтерв'ю Deutsche Welle під час Мюнхенської безпекової конференції.

Гендиректор концерну нагадав, що першим почав працювати завод із ремонту техніки. Зараз триває будівництво заводу із виробництва боєприпасів, і в планах будівництво заводу з випуску зенітно-ракетних комплексів.

“Завод із виробництва боєприпасів почне працювати тільки 2026 року. У нас були затримки”, – сказав Паппрегер

За його словами, у Німеччині концерн швидше будує заводи, ніж в Україні. 

“Причина в тому, що бюрократичні бар'єри в Німеччині практично усунуто. Наприклад, для заводу з виробництва комплектуючих для F-35 і найбільшого в Європі заводу з виробництва боєприпасів у Нижній Саксонії ми отримали дозволи упродовж лише кількох тижнів. В Україні процес поки що йде повільніше”, – розповів гендиректор. 

Він уточнив, що в Україні повільно йшов процес створення компаній, бо Rheinmetall хотів створити підприємство з часткою 51%.

“Раніше в Україні це було неможливо – державні підприємства повинні були володіти контрольним пакетом. Але я сказав, що буду інвестувати тільки за наявності у нас контрольного пакета. Цей процес зайняв кілька місяців”, – сказав Паппергер.

У суботу, 15 лютого, президент України Володимир Зеленський обговорив із Арміном Паппергером розвиток спільних проєктів між українською та німецькою оборонною промисловістю. Президент зазначив, що важливо збільшувати інвестиції в Україну, адже це внесок у зміцнення європейської безпеки.

Також було обговорено розширення співпраці у сфері технічного обслуговування та ремонту військової техніки. Особливу увагу приділено можливості запуску спільного виробництва 155-мм боєприпасів на території України.

Раніше ми повідомляли, що Берлін дуже серйозно ставиться до повідомлень про змову з метою вбивства генерального директора компанії з виробництва зброї Rheinmetall, але не піддасться на залякування Росії, заявив німецький уряд. Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер додала, що "ми не дозволимо Росії залякати себе і продовжимо робити все можливе, щоб запобігти російським загрозам у Німеччині".

Джерело матеріала
loader
loader