Перший в Україні: фонд Оксани Марченко передав Інституту серця унікальний апарат для визначення коронавірусу з особливою точністю
Перший в Україні: фонд Оксани Марченко передав Інституту серця унікальний апарат для визначення коронавірусу з особливою точністю

Перший в Україні: фонд Оксани Марченко передав Інституту серця унікальний апарат для визначення коронавірусу з особливою точністю

Україна ще на крок наблизилась до перемоги над коронавірусом.

Благодійний фонд Оксани Марченко передав Інституту серця автоматичну систему молекулярної діагностики в реальному часі ELITe.

InGenius, виготовлену в Італії.

Лікарі стверджують: це унікальний апарат експертного класу, який за короткий термін дозволяє виявити коронавірус у пацієнта.

Відзначається, що даний апарат є першим в Україні і СНД.

Для Інституту серця таке обладнання є особливо важливим, вважає директор інституту Борис Тодуров.

За словами Бориса Тодурова, генерального директора Інституту серця, даний прилад може визначати коронавірус у пацієнтів і мінімізує ризик зараження медперсоналу.

«Оскільки первинна діагностика, рання діагностика в таких ситуаціях допомагає не тільки виявити, але і правильно розпочати лікування.

На жаль, ми не можемо нікуди від цього подітися.

Оскільки до нас привозять пацієнтів з гострим інфарктом, з расслаивающимися аневризмами, з гострим коронарним синдромом, то рано чи пізно серед цих людей безсумнівно будуть люди, заражені вірусом.

І ось ця рання діагностика допоможе нам, по-перше, ізолювати цих людей від незаражених і розпочати їх лікування вчасно для того, щоб убезпечити їх життя.

Апарат сертифікований», – зазначив Тодуров.

Також директор інституту заявив, що апарат дозволяє лабораторно визначити наявність вірусу в крові людини протягом дуже короткого періоду часу.

Популярні новини зараз.

Тимошенко зважилася на відчайдушний крок через епідемією коронавірусу.

Коли пандемія відступить? Вірусолог дала переконливий прогноз, залишилось недовго.

Експеримент врятував ціле місто в Італії від коронавірусу - жодного зараженого.

Заробітчанка з Італії поділилася, що чекає на українців через два тижні – "Пройдете цей шлях".

Показати ще.

У свою чергу директор компанії-постачальника Олексій Ковальський зазначив, що таке обладнання експерт-класу з'явилося вперше в Україні і на пострадянському просторі.

«Вперше в Україні і, скажімо, на пострадянському просторі з'явилося таке обладнання експерт-класу.

Унікальність цього обладнання полягає в тому, що вперше під таке дослідження не потрібно спеціальної кімнати або приміщення.

Це все може відбутися звичайної лабораторній кімнаті.

Найстрашніше на сьогодні в лабораторному дослідженні – це можливість заразити досліджує, тобто лаборанта.

Це обладнання дозволяє усунути можливість контамінації та, власне, мінімізувати ризик для медпрацівників, які працюють зараз в осередку ураження», – пояснив Ковальський.

Однією з унікальних можливостей нового обладнання, крім надзвичайної точності, є можливість проведення аналізу одночасно за 12 зразками і мінімізація часу на проведення тестування.

Зараз медики витрачають на встановлення діагнозу більше доби, а з новим обладнанням тестування займе близько трьох годин.

Тодуров висловив подяку Оксані Марченко і Віктору Медведчуку і заявив, що цей апарат дозволить відновити трансплантологічну програму після того як епідеміологічна ситуація зміниться в країні і в світі.

«Для нашого інституту це дуже важливе обладнання.

Наскільки я знаю, воно було набуте за особисті кошти Оксани Марченко і Віктора Медведчука.

Користуючись нагодою, хочу сказати велике спасибі за підтримку.

І це не остання прохання, яка звернена до цих людей.

Зараз готується ще закупівля ряду обладнання, необхідного для лікування пацієнтів з коронавірусом», – подякував Борис Тодуров.

Раніше у всі районні лікарні Закарпаття було передано близько 700 комплектів медичного одягу, 20 тис.

медичних масок, 38 тис.

захисних оглядових рукавичок, 350 експрес-тестів для виявлення коронавіруса, 500 л антисептика, медикаменти та реанімаційне обладнання.

Крім того, подружжя придбало 5 апаратів для штучної вентиляції легенів, два з яких передали в регіон.

Источник материала
loader
loader