Кулеба – генсеку Amnesty International: Ваш звіт спотворює реальність, це фальшива «нейтральність»
Кулеба – генсеку Amnesty International: Ваш звіт спотворює реальність, це фальшива «нейтральність»

Кулеба – генсеку Amnesty International: Ваш звіт спотворює реальність, це фальшива «нейтральність»

Дмитро Кулеба: Звіт спотворює реальність, проводить хибну моральну рівність між агресором і жертвою та сприяє дезінформаційним зусиллям Росії.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів генеральному секретарю Amnesty International Агнес Калламар, яка раніше заявила про атаки на розслідування Amensty Internationalз боку «українських та російських тролів у соціальних мережах».

«Мабуть, генеральний секретар Amnesty International називає мене "мобом" і "тролем", але це не завадить мені сказати, що її звіт спотворює реальність, проводить хибну моральну рівність між агресором і жертвою та сприяє дезінформаційним зусиллям Росії. Це фальшива "нейтральність", а не правдивість», – написав Кулеба у твіттері у п'ятницю.

4 серпня Amnesty International випустила доповідь, у якій стверджується, що українські військові начебто «створюють бази» у житлових районах, школах та лікарнях і в такий спосіб наражають цивільне населення на небезпеку.  

  • Читайте також: «Сферичне амнесті у вакуумі». Реакція медійників на заяву Amnesty International про ЗСУ

Президент Володимир Зеленський засудив вибірковість Amnesty International. За його словами, організація намагається амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що спроби навіть побіжно урівняти неспровоковану російську агресію і український самозахист є свідченням втрати адекватності і способом знищити свій авторитет.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Amnesty International бере участь у «кампанії з дезінформації та пропаганди». За його словами, будь-які заяви про порушення з боку ЗСУ мають характер інформаційної операції для дискретизації української армії та зриву постачання озброєння від західних партнерів.

Український офіс міжнародної організації Amnesty International заявив, що не брав участі у підготовці та поширенні скандальної доповіді. 

Очільниця Amnesty International Україна Оксана Покальчук заявила, що представники українського офісу зробили все, щоб доповідь Amnesty International із критикою Збройних сил України не було оприлюднено.

Фото: Радіо Свобода

Теги по теме
российская агрессия Дмитрий Кулеба
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом