Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 вересня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 вересня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 вересня

Агросектор під час війни, нерозміновані території та артисти-зрадники.

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «Інтер», «1+1», ICTV/СТБ.

Блоку Суспільного цієї доби в національному етері не було.

Про розпад Росії та псевдореферендуми на окупованих територіях вночі у блоці «Ради» говорили з радником керівника Офісу президента України Сергієм Лещенком.

«Рада» організувала офлайнову студію, куди запросили Ростислава Смирнова, радника міністра внутрішніх справ  України. З ним та іншими гостями говорили, чи варто повертатися у нещодавно звільнені села. Дмитро Лубінець, уповноважений із прав людини, наголосив, що зараз треба зважати на інформацію про розмінування, адже у населених пунктах можуть бути розтяжки. Ведуча запитала у Лубінця, чи може зараз держава забезпечити додержання всіх конституційних прав українців, які хочуть їхати додому в місця, де ще нещодавно були окупанти. Той відповів, що якщо і обмежується право на пересування, то це роблять задля забезпечення права на безпечне життя. Третій запрошений — Павло Сушко, заступник голови комітету Верховної Ради з гуманітарної політики —  говорив про безпеку людей, які планують повертатися у звільнені села у Харківській області.

Далі говорили про ситуацію в економіці. У тому числі Олексій Кущ, фінансовий аналітик, сказав, що коливання курсу у межах кількох гривень — це абсолютно нормальна ситуація. Нардеп Данило Гетьманцев сказав, що гривня поступово буде здешевлюватися. У ще одному гостьовому блоці говорили про агрополітику. Цю тему обговорювали й у блоках інших каналів

На «Інтері» почали ефір із включення Дмитра Анопченка із американського Сенату. Він говорив про завершення фінансового року у США та пов’язані з цим процесу допомоги Україні, у тому числі зброєю.

З народною депутаткою із групи «За майбутнє» Іриною Констанкевич у блоці «1+1» говорили про рішення литовського парламенту щодо в’їзду росіян, які втікають від мобілізації. Зауважимо, що нардепи від «За майбутнє» бувають в ефірі марафону виключно у блоках «1+1».

В одному з сюжетів міністр культури Олександр Ткаченко сказав, що незабаром ставитиме питання щодо позбавлення нагород артистів та інших діячів культури, які або підтримали агресію або в інший спосіб дискредитували себе. Питання прокоментувала в тому числі співачка Анастасія Приходько, яка у 2009 році представляла на пісенному конкурсі «Євробачення» Росію. За ініціативу Міністерства культури виступає і Тіна Кароль, яка з початку вторгнення Росії у 2014 році припинила виступати в Росії.

Про можливий розпад Росії та її поразку у війні у блоці ICTV/СТБ говорили з політкоментатором Володимиром Фесенком.

Источник материала
Поделиться сюжетом