Наталка Карпа рассказала о своей беременности

main image main image

Наталка Карпа рассказала о своей беременности

Артистка подтвердила свою беременность только на днях.

В новом же интервью "Светской жизни" украинская певица призналась, пойдет ли она в декрет. "Я ж не знала як все це буде, тому що це вперше і насправді я себе дуже добре почуваю, можу давати концерти, малятко дозволяє.

Але у декрет я все ж планую йти, тому що я розставила собі певну пріоритетність і розумію, що це для мене набагато важливіше.

Я допрацюю концерти, які у нас вже заплановані, а потім піду у декрет", -говорит Капра. Кроме этого она заявила, что еще не знает пол будущего ребенка.

"Статі до сьогоднішнього дня ми не знаємо.

У нас вже було третє і четверте УЗД на якому ми б уже мали знати стать, але наша історія така, що малюк складає ногу на ногу, ручки закидає і качає пуповину", -рассказала Карпа. Звезда "Моей прекрасной няни" в коме: врачи не надеются на лучшее Также певица рассказала, какие имена выбрали вместе с мужем будущему ребенку: "Якщо хлопець у нас буде, то з ім’ям визначається чоловік, а якщо дівчинка ім’я придумую я.

Я вже придумала ім’я, вагаюся між декількома, а ось чоловік хоче назвати хлопчика ім’ям батька -едуард." Отметим, что отцом ребенка стал муж Наталки Карпы -герой АТО евгений Терехов (Титановый Джексон).

Они сыграли свадьбу в 2016 году.