Для Коломойського епоха бідності закінчилась - влада працює на його інтереси, - Борис Кушнірук

main image main image

Для Коломойського епоха бідності закінчилась - влада працює на його інтереси, - Борис Кушнірук

Нова влада відверто працює на інтереси олігарха Ігоря Коломойського не лише в сфері електроенергетики.

Про це заявив економічний експерт Борис Кушнірук в інтерв’ю журналісту, пише видання "Капітал".

«Дії, які ми спостерігаємо зараз, - це цілеспрямовані дії в інтересах Коломойського, причому це коло значно ширше, ніж просто історія з електроенергією.

Можна подивитися, як почали виграватися контракти компаніями Коломойського на постачання нафтопродуктів на «Укрзалізницю», на армію, як почали виноситися рішення судів в інтересах Коломойського.

Тобто, ми бачимо сукупність кроків, які сталися вже зараз, після приходу пана Зеленського до влади, які спрямовані повністю на реалізацію інтересів Коломойського.

Я з цього приводу постійно кажу, що епоха бідності завершилася, принаймні, лише для однієї людини в країні, а з усіма іншими якраз проблеми», - сказав Кушнірук.

Експерт вважає, що суспільству необхідно вимагати проведення розслідування злочинних схем, які вибудував Коломойський, і на які правоохоронні органи закривають очі.

«Потрібно вимагати розслідування.

Причому я далеко не впевнений, що нинішня влада зацікавлена в тому, щоби розслідувати діяльність самої влади по відношенню Коломойського», - зазначив Кушнірук.

А політолог Петро Олещук запропонував народним депутатам створити у Верховній Раді тимчасову слідчу комісію для розслідування скандалу довкола «Центренерго».

Екс-голова НКРЕКП Дмитро Вовк вважає, що зловживання на користь Коломойського в «Центренерго», яких не помічає НАБУ і САП, призведуть до банкрутства держпідприємства.

Наразі Вовк перебуває за кордоном через переслідування НАБУ за введення формули Роттердам+ та скасування пільгових тарифів на електроенергію для феросплавних заводів Ігоря Коломойського.

Детальніше про подію
Для Коломойского эпоха бедности закончилась – власть работает на его интересы, – Борис Кушнирук
Контракты на армию, суды и Укрзализныця: эксперт рассказал, как власть действует в интересах Коломойского
Для Коломойского эпоха бедности закончилась – власть работает на его интересы, – Борис Кушнирук